Паяльна станція Ksger V2.0 в алюмінієвому корпусі
Паяльна станція на жалах T12, значно перевершує по зручності паяльні станції, не мають термостабілізації, а тим більше звичайні паяльники. Станцією на жалах T12 з потужністю 70 Вт комфортно паяти як великі полігони і масивні деталі, так і дрібні SMD елементи. Зміна жав проводитися дуже швидко – для зміни жала немає потреби вимикати харчування і чекати його повного остигання. Кабель з'єднує станцію і паяльник силіконовий, м'який і термостійкий. Це означає, що він не буде заважати при виконанні паяльних робіт завдяки своїй гнучкості, а також виключені його пошкодження, при випадковому зіткненні з жалом паяльника.
У версії V2.0 є можливість налаштування профілів для тиснув, щоб швидко перемикатися між ними. Бібліотека жав містить у собі близько 100 профілів. Кожен профіль, призначений для конкретної жала і калібрується індивідуально по 3 температурних точках, що дозволяє добитися меншої відхилення температури, у всьому діапазоні.
Спереду на корпусі станції розташований роз'єм для підключення ручки паяльника, 1.3 дюймовий oled екран і энкордер управління. Ззаду – роз'єм для підключення мережного кабелю 220В і кнопочка включення живлення.
Завантажити “Паяльна станція Ksger V2.1S STM32: Керівництво користувача російською мовою"
Короткі технічні характеристики:
- Дисплей: OLED 1.3"
- Робоча температура: 150°C-480°C
- Температуростійкість: 5°C
- Вхідна напруга: 220V
- Вихідна потужність: 75 Вт
- Контролер: MM32 версія 2.0
- Ручка: FX9501
- Харчування: 24В, 5А
- Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав
- Типи штекерів: EU
- Розміри пристрою: 15.5 см х 9 см х 4 см
Особливості:
- калібрування по трьом точкам температури
- база жав
- датчик руху в ручці
- датчик компенсації холодного спаю в ручці
- режим сну
Меню налаштувань паяльної станції
Щоб увійти в меню паяльної станції, необхідно натиснути на ручку-регулятор паяльної станції на лицьовій панелі після чого відобразиться список меню складається з 21 пункту:
- Standby або режим очікування. Тут налаштовується температура жала в режимі очікування, час у хвилинах, через яке станція перейде в режим очікування після бездіяльності, а так само режим роботи датчика, що відповідає за пробудження. Можливий вибір з 4 режимів — Shake (вібрація), Switch (перемикач), Manual (ручний), Auto (автоматичний).
- Sleep або режим сну. Тут налаштовується час простою у хвилинах, через яке станція засне.
- Boost або збільшення. Тут настроюється значення на яке потрібно тимчасово підвищити температуру жала і час дії збільшення в хвилинах.
- Cold end. Цей пункт меню відповідає за корекцію температури в залежності від температури навколишнього середовища, тут можна вибрати тип терморезистора (NTC, PTC) і встановити контрольну точку (за замовчуванням 24 градуси Цельсія).
- Tip або бібліотека тис. Тут можна вибрати ті жала, які є в наявності, згодом в меню перемикання жав вибір буде відбуватися між зазначеними у бібліотеці. Список великий, близько 80 позицій, плюс користувальницькі клітинки, якщо конкретного типу жала немає в бібліотеці.
- Stepping або крок зміни температури. Тут налаштовується крок в градусах Цельсія, з яким буде змінюватися температура при збільшенні або зменшенні в робочому режимі.
- Password або парольний захист. Тут встановлюється пароль на вхід в меню налаштувань, а так само активується його використання.
- Screen Saver або зберігач екрану. Тут налаштовується включення зберігача екрана, а так само час простою, через яке зберігач екрана активований.
- Buzzer або пищалка. Тут можна увімкнути або вимкнути пискавку, яка сигналізує про якихось діях. наприклад повідомляє про вихід на робочу температуру, попереджає про низьку напругу і т. д.
- Voltage або напруга. Тут включається або вимикається відображення на екрані поточного значення напруги, що подається на жало.
- LowVol Protect або захист від низької напруги. Тут можна включити захист і сигналізацію про недостатній напрузі живлення. Окремо налаштовуються пороги для попереджувального сигналу і відключення станції.
- Power On – режим роботи станції при включенні живлення. Тут задається режим роботи при включенні станції: вибір між робочим режимом, режимом очікування і режимом сну.
- Desolder або режим випоювання
В даному пункті меню вибираємо:
— Valve — клапан
— Inching — поштовховий - Pump setup. Налаштування часу роботи насоса помпи. В даному пункті меню настроюється час роботи насоса помпи (10÷60 секунд).
- Language — меню вибору мови. Тут вибирається мова системи, китайську або англійську.
- DateTime — установка дати і часу
- RTC Adj — настройка точності ходу годинника. В даному пункті налаштовується:
— Day Error — поправочний коефіцієнт для коригування ходу годинника (-60÷+60 секунд) - RTC Init — скидання настройок дати та часу.
- Sys Info або інформацію про систему. Тут відображається версія і ревізія плати контролера.
- Init або ініціалізація. Скидання всіх налаштувань станції до заводських установок.
- Exit або вихід. Можна вибрати цей пункт і вийти в робочий режим, а можна просто зробити довге натискання на ручку енкодера, ефект однаковий.
Жала Т12 мають в собі термопару включену послідовно з нагрівачем, по ній і вимірюється температура. Завдяки монолітної конструкції жала ступінь підтримки температури дуже висока.
Проведення калібрування
— Adjust Point[450℃] — настройка точки з температурою 450℃, на екрані нижче:
— Cur Tmp [450℃] — відображається на екрані температура
— Real Tmp [***℃] — реальна температура на жалі.
Вимірюємо реальну температуру жала будь-яким доступним способом, і обертаючи ручку енкодера виставляємо параметр Real Tmp [***℃] у відповідності з показаннями термометра. Натискаємо на ручку енкодера, картинка на екрані змінюється на
— Adjust Point[350℃] — настройка точки з температурою 350℃.
Проводимо калібрування і на цій температурі. Натискаємо на ручку енкодера, картинка на екрані знову змінюється, тепер на
— Adjust Point[250℃] — настройка точки з температурою 250℃.
Проводимо калібрування і на цій температурі. Натискаємо на ручку енкодера, ПС переходить в робочий режим. Калібрування жала закінчена.
Управління
Управління станцією здійснюється через ручку енкодера. Комбінації управління такі:
1) Поворот ручки енкодера
2) Коротке натискання на ручку енкодера
3) Довге натискання на ручку енкодера(приблизно 2 секунди)
4) Натискання на ручку енкодера і одночасний поворот ручки.
Поворот ручки енкодера в залежності від режиму роботи або пункту меню керує зміною режиму роботи, значень або переміщенням по пунктах меню. Коротке натискання на ручку рівноцінно вибору або підтвердження. Довге натискання на ручку несе дві функції, якщо натискання вироблено в одному з режимів роботи, то воно приводить до переходу в меню налаштувань станції, якщо натискання вироблено в меню налаштувань, то воно рівнозначне виходу або скасування.
Натискання на ручку енкодера з одночасним поворотом ручки має дві дії в залежності від напрямку обертання енкодера, якщо крутити ручку проти годинникової стрілки, користувач потрапить в меню вибору тис.
Якщо обертати за годинниковою стрілкою, то користувач потрапить в меню налаштування обраного раніше жала. Тут проводиться калібрування і ініціалізація жала.
Основні | |
---|---|
Виробник | Ksger |
Країна виробник | Китай |
Вага | 0.75 кг |
Стан | Нове |
Потужність | 75 Вт |
Знімне жало | Да |
- Ціна: 2 050 ₴